Vnitřní stínění

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken. Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.

Horizontální žaluzie

Vnitřní žaluzie IDK Vnitřní žaluzie IDS Vnitřní žaluzie Max 25

Vnitřní žaluzie IDK

Žaluzie IDK představuje základní typ interiérové žaluzie s širokou horní krycí lištou. Ovládá se řetízkem. Zvolit lze i provedení s brzdou, která fi xuje polohu žaluzie ve zvolené výšce bez použití držáku řetízku.

Dokumentace Poptat nyní

Vnitřní žaluzie IDS

Žaluzie IDS představuje nejmodernější typ žaluzie s širokou krycí lištou. Poznávacím znamením je zmenšená a zaoblená krytka horní lišty. Vylepšená mechanika je testována na 65 000 cyklů spuštění a vytažení žaluzie.

Dokumentace Poptat nyní

Vnitřní žaluzie Max 25

Žaluzie MAX 25 představuje z pohledu designu a funkčnosti špičku v nabídce žaluzií s širokou krycí lištou. Krycí lišta je v tomto případě zaoblena a opatřena pouze malými bočními krytkami. Žaluzii lze dodat i s motorickým pohonem.

Dokumentace Poptat nyní

Vertikální žaluzie

Látkové

Látkové

Vertikální žaluzie jsou nejen účinným stíněním, ale zároveň designovým doplňkem v každém interiéru. Lze je použít k zastínění oken, ale také pro rozdělení velkých ploch, jako jsou kanceláře, haly či prostory ve školách a nemocnicích. Jsou vhodné i pro zastínění ploch se šikminou! Vybírat můžete ze široké škály látkových lamel šíře 127 nebo 89 mm, nebo z plastových lamel šíře 89 mm, které jsou vhodné i do vlhkých prostorů.

Dokumentace Poptat nyní

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie

Bambusové žaluzie dodávají interiéru teplo přírodního materiálu. Lamely mají ve srovnání se dřevem menší tloušťku, a díky tomu i menší nábal ve staženém stavu. Typ EURO 25 a BAMBUS 25 je vhodný pro montáž na okenní křídlo.

Dokumentace Poptat nyní

Látkové rolety

Látkové S vodícími lištami Den a noc

Látkové

Látkové stínění je stále oblíbenější. Důvodem je více funkcí využití. Slouží jako ochrana před slunečními paprsky, či pohledy kolemjdoucích. Díky široké nabídce látek lze rolety použít jako samostatný moderní prvek interiéru. Roleta APOLLO představuje základní typ rolety, kde látka na hřídeli není uložena v boxu. Ovládá se ručně, nebo motoricky. Její konstrukce umožňuje v případě motorického provedení zastínit otvor až do celkové plochy 18 m2.

Dokumentace Poptat nyní

S vodícími lištami

Látkové stínění je stále oblíbenější. Důvodem je více funkcí využití. Slouží jako ochrana před slunečními paprsky, či pohledy kolemjdoucích. Díky široké nabídce látek lze rolety použít jako samostatný moderní prvek interiéru. Roleta ORION má látku s hřídelí uloženou v boxu. Je určena na křídla oken. Obsahuje postranní lišty, které udržují látku při stažení ve správné poloze, a tím zabraňují průniku slunečních paprsků do interiéru. Komponenty rolety lze vybírat ze sedmi barevných provedení, včetně imitace dřeva.

Dokumentace Poptat nyní

Den a noc

Látkové stínění je stále oblíbenější. Důvodem je více funkcí využití. Slouží jako ochrana před slunečními paprsky, či pohledy kolemjdoucích. Díky široké nabídce látek lze rolety použít jako samostatný moderní prvek interiéru. Roleta MODULA je vyráběna ve více variantách, a to v provedení s kazetou, bez kazety, nebo se systémem pro látku ZEBRA. Komponenty rolety jsou dodávány v bílé a stříbrné barvě. Roletu lze ovládat ručně řetízkem.

Dokumentace Poptat nyní

Plisé

Plisé

Plisé

Plisé je vhodné do všech typů oken. Lehce si poradí i s atypickými tvary, nebo střešními okny. Používá se často i ke stínění zimních zahrad. Pestrá paleta látek různých dekorů a vlastností uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Plisé je možné ovládat ručně pomocí madla, táhla, šňůry, řetízku, nebo motoricky.

Dokumentace Poptat nyní

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny jsou funkční i dekorativní stínicí technikou moderních interiérů. Používají se k zastínění celé stěny s okenním otvorem. Vhodné jsou rovněž k rozdělení velkých vnitřních prostorů, jakými jsou haly, sály, kanceláře, prostory v nemocnicích, školách apod. Kolekci látek tvoří nespočet barev a dekorů, díky kterým se posuvné stěny stávají elegantním i praktickým doplňkem současných interiérů. Využít můžete jak motorické, tak ruční ovládání.

Dokumentace Poptat nyní