Vrata / Brány

Garážová vrata

Garážová vrata

Sekční garážová vrata Posuvná garážová vrata Rolovací garážová vrata Křídlová garážová vrata

Sekční garážová vrata

Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru a tím ušetří ve vaší garáži spoustu místa. Jejich předností je minimální hlučnost. Padnou téměř do všech otvorů, proto se ideálně hodí i při dodatečné modernizaci domu či garáže.

Poptat nyní

Posuvná garážová vrata

Posuvná garážová vrata jsou jiným typem vrat sekčních. Rozdíl je pouze v tom, že se otvírají do boku a hůře izolují než vrata sekční, protože netěsní po celém obvodu je pro ně zapotřebí nadpraží. Velkou výhodou je, že možný průchod osob bez nutnosti otvírání celých vrat.

Poptat nyní

Rolovací garážová vrata

Pokud není v garáži místo ani pod stropem, jsou nejlepším řešením rolovací garážová vrata. Tělo vrat je vyrobené z hliníkových lamel, které se srolují do boxu, umístěného těsně nad vraty uvnitř garáže. Nezaberou tak v garáži žádné místo.

Poptat nyní

Křídlová garážová vrata

Křídlová garážová vrata (dvoukřídlá i jednokřídlá) jsou klasikou. Dnes už se používají méně, ale i zde jde vývoj kupředu. Vyrábějí se na míru podle rozměrů stavebního otvoru a přání zákazníka, vybavují se po stránce komfortu i bezpečnosti. Mají dobré tepelně izolační vlastnosti.

Poptat nyní

Brány

Posuvné brány Křídlové otočné brány

Posuvné brány

K nejpoužívanějším řešením patří brány posuvné. Velmi výrazně šetří prostor, protože se zasouvají do strany podél oplocení. Je možné tak parkovat přímo za hranicí pozemku. Posuvné brány mají stabilní konstrukci a mohou být samonosné neboli nesené nebo pojezdové.

Poptat nyní

Křídlové otočné brány

Křídlové otočné brány (dvoukřídlé nebo jednokřídlé) umístíme tam, kam není možné kvůli nedostatku místa nainstalovat posuvnou bránu.Nevýhodou je, že prostor za branou musí zůstat z důvodu otvírání volný. Brány křídlové otočné jsou většinou méně odolné než brány posuvné a mají i větší hmotnost a rozměry.

Poptat nyní