CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

CHYTRÁ DOMÁCNOST

 

 

 

CHYTRÁ DOMÁCNOST NA DOSAH RUKY

 

Nechte se okouzlit domácností, kterou budete snadno ovládat svým chytrým telefonem a sérií předem nastavených "scénářů". Zaručeně vás nadchne pohodlím, bezpečím a úsporami, které s sebou nese efektivní práce s jednotlivými prvky vašeho bydlení. 

 

Představujeme vám systém TaHoma® switch ,který vyrábí naše partnerská společnost Somfy.

Celý dům můžete ovládat v jedné aplikaci

Pohodlí, bezpečí a úspora energií doslova pod palcem.

 

 

 

 


Jak automatizace domácnosti funguje?

 

V automatizované domácnosti snadno ovládáte nejen žaluzie v celém domě, ale i rolety, markýzy, vjezdové brány, garážová vrata, bezpečnostní systém, osvětlení i topení domu. Všechna zařízení jsou napojená na systém automatizace TaHoma® switch. Svůj domov tak budete mít vždy pod palcem. Těšit se můžete na pohodlí, ale i větší bezpečí a úspory na energiích.

Díky předem nastaveným scénářům tak nemusíte každé ráno vytahovat jednotlivé žaluzie a rolety a večer je zase zatahovat před zraky zvenčí. Vše se bude ovládat automaticky samo. Nebo když přijíždíte domů, otevře se před vámi vjezdová brána, garážová vrata, odkóduje se alarm a rozsvítí se světlo na chodbě. Zároveň se zatáhne stínění pro vaše maximální soukromí. Větrná čidla zase chrání vaši markýzu před nápory větru, sluneční čidlo ovládá stínění…

 

Systém TaHoma® switch

 

Tahoma switch

TaHoma® switch je komplexní systém automatizace domácnosti. TaHoma® switch je inteligentní ovládací prvek s dvěma individuálně nastavitelnými tlačítky pro spouštění scénářů, kterým můžete ovládat všechna zařízení v domácnosti.

Přizpůsobte si každé tlačítko a vytvářejte scénáře, které vyhovují vašim každodenním potřebám. Další scénáře a možnosti snadno zvolíte a nastavíte pomocí mobilní aplikace TaHoma.

Například při vašem odchodu stisknete tlačítko na zařízení a automaticky se otevře vjezdová brána a garážová vrata, zapne se alarm, vypne veškeré osvětlení v domě a stínění se nastaví do požadované pozice. Za vámi se zase brána a vrata bezpečně zavřou.

Zjistěte o systému TaHoma® switch více, nebo nás rovnou kontaktujte.

 


Bezpečná domácnost 

 

Somfy ONE+ kamerový systémZískejte ještě více bezpečí! Objevte zabezpečovací systém Somfy ONE+. Systém vás překvapí nejen perfektní kamerou, ale i integrovaným pohybovým senzorem a sirénou. Navíc si díky spojení analýzy obrazu a infračerveného snímání systém Somfy ONE+ dokáže definovat zóny, které byste rádi deaktivovali (závěs nebo záclona, oblast za oknem atd.).

Jedná se o pohodlné, a přitom dokonalé zabezpečení vaší domácnosti, které umožňuje si vše individuálně přizpůsobit.

 

Venkovní kamera SomfyBezpečnost okolí vašeho domu zajistí venkovní kamera Somfy. Venkovní kamera má v sobě zabudovanou pokročilou technologii, kdy jednoduše zvolíte aktivní a neaktivní zóny. Zamezíte například tomu, že bude zaznamenáván pohyb na zahradě vašeho souseda.

Nechcete mít z nějakého důvodu doma kameru? Pořiďte si Home Alarm! Zabezpečovací prvky lze libovolně kombinovat a doplňovat a propojovat se svou chytrou domácností. Například ke kameře můžete pořídit třeba interiérové pohybové čidlo, okenní/dveřní čidlo IntelliTAG nebo sirénu.

 

 

Chytré osvětlení 

 

Ovládejte osvětlení dotykem na boxu TaHoma® switch, na smartphonu nebo hlasovým asistentem! Můžete si rozsvítit na příjezdové cestě při návratu z práce, simulovat přítomnost v domě pro případné zloděje nebo jediným kliknutím vykouzlit příjemné prostředí na vaší terase. Můžete také nastavit své inteligentní osvětlení, aby se vypínalo nebo zapínalo ve stanovených časech nebo podle čidel.

 

Chytré osvětlení Philips

 

K vytvoření ideální atmosféry ve vaší domácnosti vám pomohou chytré mikromoduly Izymo ON/OFF, které promění vaše běžné osvětlení v chytré. Do systému TaHoma® swich můžete také propojit inteligentní žárovky, LED pásky, vybraná osvětlení od Philips Hue, lampy a další sady inteligentního osvětlení. Vše tak můžete přidat do scénářů nebo ovládat odkudkoliv. Pro večerní sledování filmu tak nemusíte vstávat z gauče. Jedním stisknutím na svém mobilním telefonu si zatáhnete žaluzie a rolety a navolíte to pravé osvětlení pro večerní atmosféru.

 

 

Chytré topení 

Termostat Somfy

 

Chytré řešení vytápění optimalizuje výdaje za energie ve vaší domácnosti. Ovládejte teplotu v každé místnosti jednotlivě, automaticky i na dálku. Díky termostatickým hlavicím od Somfy a Somfy Termostatu si hravě nastavíte, jaká teplota se má udržovat v ložnici a která v kuchyni. Když nejste doma, topení se může vypnout a spustit až před vaším příchodem, abyste se vraceli do příjemně vytopeného interiéru. Můžete tak ušetřit. Připojením termostatu k chytrým roletám snižujete spotřebu energií bez námahy. S TaHoma® switch můžete vytvořit scénář, který kombinuje připojený termostat, sluneční čidlo a rolety, a spustit jej jednoduchým dotykem.

 

 

Ptejte se!

 

Zajímá vás víc? Poradíme vám! Ať vás zajímají konkrétní systémy nebo se jen chcete informovat, jak může vaše automatizovaná domácnost vypadat.

 

 

 
 
 
 

montiva s.r.o.

Chmelnická 455 - areál MANAG

760 05 Zlín - Prštné

 

 

 
 

Tel.: +420 703 140 100

Tel.: +420 703 148 634

e-mail: info@montiva.cz

facebook climax   instagram climax

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 773 833 633
     
  info@montiva.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT