CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

 

PŘÍBĚH NAŠÍ FIRMY 

 

 


Příběh firmy montiva s.r.o. začal v roce 2009. Od té doby se snažíme pomocí stínící techniky zkvalitňovat život našich zákazníků.

 

 

Z malé firmy o třech lidech postupně vyrostla firma se třemi úspěšnými pobočkami - Zlín, Praha a Uherské Hradiště. A přestože máme tendence stále růst, snažíme se zachovat přátelskou a rodinnou atmosféru.Zlín, Praha a Uherské Hradiště. A přestože máme tendence stále růst, snažíme se zachovat přátelskou a rodinnou atmosféru.

 

 

Představujeme hlavního obchodního partnera dodavatelské společnosti Climax,a.s. ve Zlínském kraji, která je proslavena svým vysoce kvalitním sortimentem. My poté přispějeme profesionálním poradenstvím a lidským přístupem k zákazníkům.

Věříme, že každý si zaslouží jen ty nejlepší služby. Z toho důvodu klademe velký důraz na znalosti našeho týmu, tak abychom dokázali komplexně řešit Vaše požadavky. 

 

 
 
 
 

montiva s.r.o.

Chmelnická 455 - areál MANAG

760 05 Zlín - Prštné

 

 

facebook climax   instagram climax

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 773 833 633
     
  info@montiva.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT